این مورد را ارزیابی کنید
  (0 رای‌ها)

  خدمات سئو و بهینه سازی سایت | کسب رتبه اول گوگل

  چرا کسب و کارها به خدمات سئو نیازمند هستند؟

  هر کسب و کاری برای وارد شدن به دنیای پیشرفت و درآمد نیازمند یکسری تخصص است که خدمات سئو و بهینه سازی یکی از آن هاست. درواقع با خدمات سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو است که میشود یک برند را به افراد زیادی بدون محدودیت جغرافیایی معرفی کرد. بنابراین بهینه سازی موتورهای جستجو یا همان سئو سایت یک شاخص اساسی برای هر کسب و کاری است. موتورهای جستجو و علی الخصوص گوگل در حال حاضر یکی از اصلی ترین راه های کسب ترافیک، پیدا کردن مشتری و جذب مخاطب می باشند و متخصص سئو کسی است که می تواند رتبه ی سایت ها را در موتورهای جستجو بهبود ببخشد. آمارها نشان می دهد که 53 درصد از افراد پس از جستجوی یک مورد فقط روی اولین لینک گوگل کلیک می کنند و سایر نتایج را نادیده می گیرند پس اهمیت سئو از اینجا مشخص می شود که هر کس رتبه ی اول موتورهای جستجو را در کلیدواژه های مربوط به کسب و کار خود داشته باشد شانس بیشتری برای پیدا کردن مشتری و مخاطب دارد.
  سئو سایت با سعی و خطا به نتیجه ای نمی رسد و هر کسب و کاری باید یک متخصص سئو داشته باشد تا طی روش هایی اثبات شده و منطقی رتبه ی سایت را بهبود ببخشد.

  خدمات سئو ( خدمات seo ) چیست؟

  بطور کلی به فعالیت های انجام شده داخل وب سایت و بیرون از وب سایت جهت قرار گرفتن کلمات کلیدی وب سایت در صفحات نخست موتورهای جستجو و حفظ جایگاه در آنها، خدمات سئو گفته می شود. خدمات سئو یک فرایند بوده و مادامی که وب سایت ها وجود دارند می بایست این فرآیند وجود داشته باشد. به افرادی که خدمات سئو را انجام می دهند اصطلاحا متخصص سئو گفته می شود، هر فعالیتی که با هدف بهبود جایگاه شما در نتایج جستجو انجام میشود را خدمات سئو می نامیم. به طور کلی میتوان خدمات سئو را به 5 دسته اصلی تقسیم نمود.
  1. آنالیز و مشاوره وب سایت برای سئو جهت بهبود رتبه
  2. طراحی وب سایت بر اساس اصول سئو
  3. سئو تکنیکال به صورت کامل
  4. بازاریابی محتوا و تولید محتوای متنی ، محتوای عکس و تولید محتوای ویدئوی
  5. لینک سازی داخلی و خارجی برای سایت
  6. لوکال سئو یا سئوی محلی و نقشه گوگل
  7. سئو سیگنال های شبکه های اجتماعی
  8. تبلیغات گوگل و مشاوره برای ارائه کلمات کلیدی تبلیغات گوگل

  شرکت دی جی سئو ارائه دهنده خدمات سئو برای کلیه کسب و کارها در ابعاد مختلف است.

  مشاوره سئو و آنالیز وب سایت برای پروژه های بزرگ

  قبل از انجام خدمات سئو طی یک جلسه کاری با کارفرما که بعضا حدود 3 یا 4 ساعت به طول می انجامد تمامی ابعاد کار و هزینه ها و عملکردهای چند ماهه بررسی میگردد .متخصص سئو نقش مشاور داشته و فعالیت هایی که باید برای بهبود وضعیت سئو سایت انجام شوند را به صورت کاربردی و عملی برای تیم های مرتبط در هر بخش ارسال میکند.مشاوره سئو بهتر است همراه با آموزش تخصصی به نیروهای اجرایی باشد. با توجه به اینکه درخواست های مشاور توسط تیم های محتوایی و فنی خود مجموعه پیاده سازی میشوند باید نظارت مستمر و تعامل مناسبی میان آنها برقرار شود. در نتیجه پیشنهاد میشود ابتدا طی جلسات حضوری آموزش های اولیه در زمینه کاری هر تیم به آنها ارایه شده و پس از آن دستورات اجرایی برای آنها ارسال گردد.

  کدام خدمات سئو برای سایت من مناسب است؟

  تشخیص آن که چه خدماتی برای سئو سایت شما مناسب است برعهده متخصص سئو خواهد بود. البته به طور کلی این خدمات برای همه سایت های اینترنتی قابل تعریف هستند ولی در بسیاری موارد ممکن است بخش هایی از آنها قبلا توسط خود شما انجام شده باشد. در نتیجه انجام مجدد توسط متخصص و تعیین هزینه برای آن منطقی نیست.

  خدمات طراحی با اصول سئو سایت

  خدمات طراحی سایت با رعایت اصول سئو از پایه ، یعنی از زمانی که طراحی سایت به صلاح دید کارفرما و خود کار کدنویسی اختصاصی و یا نصب و راه اندازی سیستم های مدیریت محتوا را آغاز کرد اصول کدنویسی و بهینه بودن های تکنیکال سئو مانند سرعت و حجم کم داده ها مثل عکس ها و آیکون ها و متاتگ ها و قالب بهینه و ... را در کار رعایت میکند که این امر تاثیر بسیار مثبتی در رشد سریع وبسایت و کسب و کار شما دارد و مینوانید ماه ها زودتر به نتایج و فروش دلخواهتان برسید

  خدمات سئو در زمینه سئو تکنیکال

  • بهینه سازی سرعت سایت
  • بهینه سازی کدها و تگ های html
  • سلامت کلی سایت؛ مدیریت Robots، Sitemaps و Redirects و …
  • پیاده سازی نشانه گذاری استاندارد
  • طراحی و کدنویسی نسخه AMP
  • بهینه سازی یا پیاده سازی نسخه موبایل سایت

  خدمات بازاریابی محتوا در پروژه های سئو

   خدمات بازاریابی محتوا در پروژه های سئو

  • شناسایی و آنالیز کلمات کلیدی ارزشمند
  • تدوین ساختار محتوایی سایت و صفحات هدف
  • برنامه زمانی و استانداردهای تهیه محتوا
  • تهیه محتوای مستمر متناسب با استانداردهای سئو
  • مدیریت عنوان و توضیحات مناسب برای سئو
  • تدوین استراتژی لینک سازی داخلی سایت
  • تدوین و ساخت ویدئو ها برای بالا بردن زمان ماندگاری کاربر در سایت و کسب رتبه

  خدمات سئو در زمینه لینک سازی

  خدمات سئو در زمینه لینک سازی

  • بررسی وضعیت فعلی سایت و آنالیز رقبا
  • تدوین برنامه و استراتژی لینک سازی دستی و فعالیت در شبکه های اجتماعی
  • تدوین برنامه خرید رپورتاژ آگهی براساس بودجه و نیاز
  • تدوین برنامه خرید بک لینک براساس بودجه و نیاز
  • حذف لینک های مخرب و رهایی از جریمه گوگل
  • لینک سازی مخصوص برند - کاری میکنیم که برند شما در همه جا پخش و توسط همه جستجو شود

  خدمات سئو در زمینه سئو محلی

  • ثبت موقعیت در نقشه گوگل
  • مدیریت نظرات، امتیازات و پرسش های کاربران
  • هدف گذاری عبارات محلی در صفحات سایت

   خدمات سئو شبکه های اجتماعی

   خدمات سئو شبکه های اجتماعی

   شبکه های اجتماعی و فعالیت در آن ها بسیار سودآور میباشد البته اگر اصولش را بدانبد. شبکه های مخصوص کار مانند لینکداین - فعالیت در توییتر ، فیس بوک ، پینترست و سایر شبکه ها و لینک سازی و جذب فالوور در آن ها بسیار کمک بزرگی به سئوی سایت است و البته از طریق این شبکه ها مشتریان بسیار زیادی نیز به دست میآید.

   تبلیغات گوگل google adwords

   تبلیغات گوگل google adwords

   خدمات سئو شامل تبلیغات نیز میشود ، این مورد ثابت شده که بهترین نوع تبلیغ و پربازده ترین و پرسودترین تبلیغ در اینترنت برای یک سایت تبلیغات کلیکی گوگل یا همان ( google adwords ) است . شما تبلیغات خود را باید به یک شرکت معتبر بسپارید تا شما را در مراحل تبلیغات و البته در انتخاب کلمات و جملات کلیدی برای رسیدن به حداکثر استفاده و بازده از تبلیغات کلیکی کمک کند

  هزینه خدمات سئو چگونه محاسبه می شود؟

  هزینه خدمات سئو به میزان ترافیک کلمات کلیدی و سختی و راحتی آنها بستگی دارد. هزینه خدمات سئو ممکن است برای کلمات مختلف و همچنین نوع وب سایت ها متفاوت باشد. هزینه خدمات سئو معمولا توسط ابزار Google Planner ارزیابی می شود. این ابزار میزان جستجو کلمات کلیدی را در ماه نشان می دهد. درواقع طبق خواسته های کارفرما و کارهایی که انجام میشود برای هر بخشی هزینه مجزا گرفته میشود و نمیتوان یک رقم ثابت را عنوان کرد. برای اطلاعات بیشتر درمورد تعرفه سئو به قسمت تعرفه سئو مراجعه کنید.

  چگونه به شرکتهای خدمات سئو اطمینان کنیم؟

  یکی از نگرانی بسیاری از افراد اعتماد به اشخاص یا شرکت هایی هستند که خدمات seo ارائه می دهند. برای بدست آوردن یک اطمینان نسبی ابتدا شما می بایست بررسی نمایید شرکتی که ادعای ارائه خدمات سئو می نماید خود چه جایگاهی در موتورهای جستجو دارد. اگر ترافیک قابل قبولی از سمت موتورهای جستجو داشت، سپس شما می بایست برخی نمونه کارهای سئو آن شرکت را بررسی نمایید تا متوجه شوید آیا همان کاری که برای خود انجام داده است، برای مشتریانش انجام شده است یا خیر. حال با بررسی موارد قبلی شما می توانید حداقل از این مسئله اطمینان حاصل نمایید که شرکت مورد نظر دارای توانایی جهت انجام این خدمت می باشد ولی باز این دلیل کافی نخواهد بود. از این رو تضمین های کافی جهت انجام موضوع قرارداد می تواند تا حدی خیال شما را آسوده سازد. یکی از نکات مهمی که صاحبان کسب و کارها می بایست از آن اگاهی داشته باشند این مسئله است که فقط موتورهای جستجو، وب سایت شما ارزیابی می کنند و جایگاه شما را مشخص می نمایند از این رو در بسیاری موارد تضمین جایگاهی خاص توسط افراد عملا غیر ممکن خواهد بود.

  خواندن 3308 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 07 ارديبهشت 1400 08:39

  نظر دادن

  از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

  © 2022 DJseo.ir All Rights Reserved. Designed By DataDesign.ir